sirosicartamaduckbamilzambgicdi.co

opinion you commit error. Let's..

Category: Jazz

Kur Më Del Në Derë - Nexhmije Pagarusha - Nexhmije Pagarusha (Vinyl, LP, Album)

9 Reply to “ Kur Më Del Në Derë - Nexhmije Pagarusha - Nexhmije Pagarusha (Vinyl, LP, Album) ”

 1. Shakazuru says:
  Ikonë e muzikës shqipe, bilbil, e pa zëvendësueshme Asnjë këngëtares nuk i janë dhënë më shumë epitete madhështore sesa Nexhmije Pagarushes. Por, Nexhmija nuk do të ishte ajo që u bë e kjo që është pa mbështetjen e jashtëzakonshme të bashkëshortit, Rexho Mulliqit që është një nga gjenitë e .
 2. Zumuro says:
  Jan 20,  · Nexhmije Pagarusha - Kur Më Del Në Derë - Duration: Nexhmije Pagarusha 17, views. | Tinguj Zemre Nexhmije Pagarusha - Kur Më Shkon si Zog N'hava - .
 3. Shami says:
  Dërgo një album» Nexhmie Pagarusha - Kur Më Del Në Derë. 4. Nexhmije Pagarusha - Kuqeloshe Nexhmije Pagarusha - Hajde Te Dalim Kah Pazari. 8. Nexhmije Pagarusha - Vaj Si Kenka Ba Dynjaja. 9. Nexhmije Pagarusha - Kanga E Krushqve. Nexhmie Pagarusha - Një Mend Qenke Si Më Kanë Thënë.
 4. Arashigrel says:
  Përgjatë kësaj bisede, Nexhmije Pagarusha ka thënë një intervistë ekskluzive për “sirosicartamaduckbamilzambgicdi.coinfo -Ardhjet shkonin edhe për këtej edhe andej, por këta artistë nuk guxofshin me ndejt me ne kur vinin këtej, sikur edhe ne nuk guxonim të flisnin shumë kur vinin këtu. Më kujtohet që kur kam ardhur herën tjetër në .
 5. Vuzuru says:
  Teksti dhe videoklipi i kenges E Dejur Jam nga Nexhmije Pagarusha, Nexhmije Pagarusha, Nemdžija Pagaruša. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
 6. Majar says:
  Mar 22,  · Check out Kur Me Del Ne Dere by Nexhmije Pagarusha on Amazon Music. Stream ad-free or purchase CD's and MP3s now on sirosicartamaduckbamilzambgicdi.coinfo
 7. Kazinris says:
  Jan 10,  · Interpretoi: Nexhmije Pagarusha Muzika: Rexho Mulliqi Teksti: Rifat Kukaj Ekzekutoi orkestra popullore e Radio Prishtinës, nën drejtimin e Isak Muçollit, në vitin Bareshat: Bardha Neziri, Teuta Krasniqi, Jeta Musolli, Leonora Rexhepi, Vjollca Llugiqi Bariu: Besnik Grajçevci Fëmijët: Dafina Nikçi, Arita Nikçi, Arianit Nikçi.
 8. Shashicage says:
  5 Kur Më Shkon Si Zog N'hava Nexhmie Pagarusha 6 Kur Më Del Në Derë Nexhmie Pagarusha 7 Ç'u Ngrit Lulja Në Mëngjes Nexhmie Pagarusha 8 Sy Larushe Nexhmie Pagarusha 9 Ke Selvitë Nexhmie Pagarusha 10 Baresha Nexhmie Pagarusha 11 Çil Njat Zemër Plot Kujtime Nexhmie Pagarusha 12 Eni Dasmore Nexhmije Pagarusha 13 Lulezoi Fusha.
 9. Samujind says:
  Jan 20,  · 50+ videos Play all Mix - Nexhmije Pagarusha - Ke Selvitë YouTube Nexhmije Pagarusha - Kur Më Del Në Derë - Duration: Nexhmije Pagarusha 17, views.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sirosicartamaduckbamilzambgicdi.co 2019 | Powered by WordPress.